A+ A A-

Gewerbe w Niemczech – Aktualne oferty pracy - całe Niemcy – ponad 100 nowych ofert dziennie

Kto jest zainteresowany zarabianiem coraz większej ilości pieniędzy?

Każdy przedsiębiorca?

Ojciec lub matka wychowująca i dbająca o przyszłość dzieci?

Kredytobiorca uwikłany w spłaty kredytu?

Gewerbe w Niemczech – Aktualne oferty pracy - całe Niemcy – ponad 100 nowych ofert dziennie

Decyzje mogą być spowodowane uzupełnieniem braków siły nabywczej pieniądza ze względy na inflację, a dla niektórych stanowi to hobby, mało tego „ONI” wiedzą jak to robić, żeby było dobrze, czyli nigdy nie przegrać finansowo.

 

Ktoś chce zarabiać więcej, bo chce podróżować „wiecej”.

 

Sprawdź zawody, na które jest obecnie zapotrzebowanie na niemieckim rynku pracy:

„Spawacz blisko granicy, remonty i wykonczenie wnętrz, praca na magazynie, ko isjonowanie bez znajomości języka, produkcja rolet i markiz, piekarz, cukiernik, kelnerka, kelner, spawacz MIG / MAG, monter konsktrukcji, malarz przemysłowy, pokojówka, pokojowy, hydraulik, pomocnik hydraulika, wózki widłowe, budowa domków drewnianych, ocieplenia budynków, sprzątanie mieszkań i obiektów przemysłowych, opiekun-opiekunka osób starszych, ochroniarz, praca w magazynie, ślusarz, praca dla mężczyzn z prawem jazdy, murarz, sodowanie, piaskowanie, szkiełkowanie - usuwanie rdzy, farby, brudu i różnego rodzaju osadów, operator CNC, tokarz, pracownik produkcyjny, piekarnia, piekarz, komisjonowanie artykułów spożywczych, produkcja ram rowerowych, praca przy remontach i wykończeniach mieszkań, monter wnętrz, regipsy, Firma sprzątająca poszukuje osób do pracy. (Sprzątanie biur, klatek schodowych), Praca na terenie Berlina, lakiernik samochodowy, produkcja rolet i markiz, ubój i rozbiór wołowiny, dekarz, blacharz, pakowanie wypieków, monter kuchni”

 

Tego typu ogłoszenia znajdziesz w naszych grupach na Facebook.

 

Jeśli w tym momencie szukasz pracy, pracodawcy lub po prostu chcesz zarobić trochę więcej pieniędzy niż w miejscu swojego zamieszkania,

sprawdź teraz oferty

klikając na link:

BERLIN PRACA OFERTY NIEMCY

https://www.facebook.com/groups/BerlinPracaOfertyNiemcy

 

Codziennie ponad 100 nowych ofert dotyczących pracy.

 

Czy wiesz, że

możesz pracować nawet bez znajomości języka niemieckiego,

ze znajomością na poziomie podstawowym A2, lub poziomie komunikacyjnym B1, z „darmowym” zakwaterowaniem?

Możesz także pracować na tak zwanej „polskiej działalności” używając zaświadczenia A1 wydanego przez ZUS, karty EKUZ i/lub być wspomaganym przez polskiego koordynatora. W tym przypadku zarobisz jednaj najmniej, opłacając po drodze cały łańcuszek osób chętnych odebrać Twoje ciężko zapracowane pieniądze.

Możesz też zarejestrować działalność gospodarczą w Niemczech jako Gewerbe. To jest, w pewnym przypadku, całkiem sensowne rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli jesteś osobą będącą samodzielną w pracy, odpowiedzialną, posiadasz więcej istotnych w danej branży kwalifikacji i umiejętności od pozostałych chętnych, zatrobIsz od 2000 do 5000 EUR miesięcznie.

Jesteś zainteresowany pracą na „własny rachunek”?

Nie boisz się nowych wyzwań?

 

Zarejestruj z naszą pomocą Gewerbe w Niemczech

 

i zostań samodzielnym przedsiębiorcą, uwzględniając wszelkie za i przeciw.

Link służący do przesłania wsępnych informacji:

http://www.polskiebiuroberlin.com/index.php/rejestracja-firmy

 

Dla tych, dla których

5000 EUR miesięcznie to za mało,

żeby utrzymać „modną” obecnie jednoosobową rodzinę, mogą oczywiście zarabiać więcej niż lekarz posiadający własną praktykę lekarską w Niemczech, używając w tym celu bardzo znanych adresów w internecie takich jak eBay czy amazon lub inne. Nie musisz nawet mieszkać na stałe w Niemczech. Jeśli widzisz przyszłość finansową i osobistą handlując w internecie i chcesz wspomagać swój handel i rozwijać działalność biznesową także na rynku niemieckim wiedząc jako to zrobić,

 

prześlij do naszego biura wstępne dane dotyczące Twojej firmy i tego co i w jaki sposób chcesz robić w Niemczech:

http://www.polskiebiuroberlin.com/index.php/rejestracja-firmy

 

W pewnych przypadkach, o których wie Finanzamt (niemiecki urząd podatkowy) możesz potrzebować dodatkowo Betriebsstätte, czyli miejsca wydawania decyzji biznesowych, w którym ewentualnie, jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz spotkać się z jednym z wielu, może to być osoba polskojęzyczna, ale nie koniecznie, spotkać się na rozmowę o Twojej

działalności gospodarczej w Niemczech.

Dotyczy to także niemieckich spółek GmbH oraz polskich spółek z o.o. . Nie powinieneś jednak się tym martwić, bo pracownicy Finanzamt to niezwykle mili ludzie, ale znający się „na rzeczy”.

 

Nie próbuj nikogo oszukiwać w Niemczech prowadząc tu swój wymarzony biznes.

Oszustwo się nie opłaca.

Zawsze stracisz czas i pieniądze.